CZ | ENG | RU | POL

Tato stránka používá soubory cookies. Klikněte pro více informací.

Hotel Bonato

FACEBOOK:

NOVINKY A AKCE

18. Října 2022
Svatomartinské hody

Svatý Martin se blíží a s ním přilétá i naše, již tradiční, husa na pekáči. Svatomartinské hodování v Bonato restauraci bude probíhat od 11.11. do 13.11.2022.

3. Února 2022
Když panada tančí

Nové LiStOVáNí s Lukášem Hejlíkem a Pavlem Oubramem (Když panda tančí) proběhne dne 3.2.2022 od 16:30 v Bonato hotel.

30. Ledna 2022
Kurzy vaření

Připravujeme kurz vaření v neděli dne 30.1.2022 od 13 hodin na téma Italská pasta s našim šéfkuchařem Janem Vlčkem.

PROBĚHLÉ AKCE V BONÁTU:

Zdeněk Pohlreich v Bonatu
Riccardo Lucque v Bonatu
Jean Paul Manzac v Bonatu

KURZY VAŘENÍ V BONÁTU:

           Kurzy vaření v Bonatu

KONFERENCE

Konferenční sál - Firemní akce a společenská setkání

KONFERENCE Dle individuálního přání je možné zajistit přípravu a pořádání nejrůznějších společenských akcí jako jsou svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce a večírky, prezentace, plesy, přednášky, výstavy, recepce formou rautu, banketu apod.

Součástí hotelové restaurace je konferenční sál pro 80 osob. Nabízíme projekční a audiovizuální techniku k pořádání školení a prezentačních akcí. Bezdrátové připojení WiFi v celém hotelu zdarma.

Možnosti uspořádání :
Recepce, Bufet se švédskými stoly - 80 osobDivadlo - 60 osob
Restaurační uspořádání - 60 až 70 osobŠkola - 25 osob
Blok - 30 osobT-tvar - 35 osobU-tvar - 50 až 60 osobI-tvar - 30 osob

Uspořádání sálu :

Uspořádání restaurace

Služby :

 • Coffe break
 • Rautové menu
 • Výběr z menu
 • Výběr a ĺa carte
 • Ochutnávka vín
Zašlete nám svou nezávaznou poptávku, obratem Vám vypracujeme nabídku našeho hotelu.

Doplňkové služby :

Pro Vaší akci jsme schopni připravit a zabezpečit tyto další služby a aktivity.

 • pro svatebčany – Welcome drink s bouchnutím talíře pro štěstí
 • květinová výzdoba - dle předešlé dohody
 • zajištění cukroví a dortů na akce
 • pro pány – strip tanečnice s bodyart ( malování na tělo )
 • domluvení profesionálního fotografa a kameramana
 • zamluvení profesionálního barmana a barmanské show
 • vystoupení kouzelníka
 • hudba - nabízíme reprodukovanou i živou hudbu z možného výběru několika kapel různých žánrů a repertoáru
 • zajištění vyvrcholení akce ohňostrojem
 • objednání koňského vícespřeží - www.konesonov.estranky.cz
 • prohlídku výrobních prostor pivovaru Primátor Náchod. Exkurzi lze zakončit ochutnávkou piv ve stylovém prostředí vagónu z první republiky, či příjemným posezením v moderním návštěvnickém centru, které má kapacitu 120 míst.
Také spolupracujeme s firmou YELLOW-POINT, která je pro Vás schopna připravit a realizovat sportovní, vzdělávací a zábavné programy pro skupiny i jednotlivce. > www.yellow-point.cz

Co je co ? :

RECEPCE

V diplomatické a společenské oblasti se jedná o největší společenskou akci. Recepce se pořádají při výjimečných slavnostních příležitostech ( státní svátek nebo návštěva, zahájení či ukončení veletrhu, různé kulturní a společenské události ). Recepce má svůj organizační řád: po slavnostním zahájení následují projevy, přípitky a pak přichází slavnostní zakončení.

BANKET

Společenská akce, organizovaná při významné události, s velkou hostinou s tabulí. Zasedací pořádek u stolu má být předem určen. Pořadí jídel a napojuje pevně určeno, obsluhují číšníci. Klasické menu se obvykle skládá z předkrmu, polévky, dvou masitých jídel s přílohou servírovaných po sobě (host si mezi nimi nevybírá), moučníků, sýrů, ovoce a kávy. Aperitiv se podává ještě před zasednutím ke stolu. Kouřit je dovoleno až při kávě.

RAUT

Obdoba recepce, tento název se ale používá v diplomatických kruzích. Jedná se o běžnou společenskou akci, kde u vchodu vítá obsluha uvítacím nápojem (welcome drinkem). Raut se často koná na netradičních místech, ale vždy musí vypadat honosně a reprezentativně. Po krátkém zahájení hostitelem, který zve ke stolům, poté nastává volná zábava.

ČÍŠE VÍNA

Společenský podnik, který se také může konat kdekoliv - spojuje slavnost s jednoduchostí. Doba konání? V jakoukoliv denní dobu, především však kolem poledne. Pořádá se při příležitostech státních svátků či podpisu obchodních smluv, trvá od dvaceti minut do hodiny, je pouze pro zvané - bez partnerů.

V poslední době se číše vína stává oblíbeným společenským podnikem pro množství různých příležitostí: vernisáž výstavy, tisková konference, vyhlášení nového projektu nebo křest knihy či CD. V podobném případě patří první část pracovnímu charakteru setkání, druhá je společenská a neformální. Hostitelé se vítají u vchodu s přicházejícími, a také se loučí s odcházejícími hosty.

PÁRTY

Společenský název zahrnující nejrůznější akce, které se mohou odehrávat od jednoho rána do druhého. Od party snídaňové přes sekt party, až k mejdanu, party s obědem, večerní gril party. Podle šíře naznačené škály je charakter občerstvení právě tak jako chování účastníků rozmanité - i v oblečení se předpokládá a přijímá větší uvolněnost.