CZ | ENG | RU | POL

Tato stránka používá soubory cookies. Klikněte pro více informací.

Hotel Bonato
Wi-fi

NOVINKY A AKCE

14. Února 2020
Valentýnský večer

Oslavte svátek zamilovaných na hotelu Bonato v Náchodě. Valentýnský večer u romantické večeře se speciálním menu od šéfkuchaře Jana Vlčka.

14. Února 2019
Valentýnský večer

Přijeďte prožít svátek všech zamilovaných do hotelu Bonato v Náchodě.Šéfkuchař Honza Vlček a jeho tým pro vás připravil na 14. února speciální menu.

11. Listopadu 2018
Svatomartinské hody

Srdečně vás zveme a přijímáme objednávky na Svatomartinskou husu, kterou budeme podávat v restauraci Bonato od pátka do neděle 09.-12. 11. 2018.

PROBĚHLÉ AKCE V BONÁTU:

Zdeněk Pohlreich v Bonatu
Riccardo Lucque v Bonatu
Jean Paul Manzac v Bonatu

KURZY VAŘENÍ V BONÁTU:

           Kurzy vaření v Bonatu

RESTAURACE BONATO NÁCHOD

Představujeme Vám stylovou restauraci v Náchodě, která je součástí hotelu Bonato Náchod. Naše restaurace nabízí posezení v pěkném a útulném prostředí, taneční parket, pódium pro hudbu a jako součást je k dispozici salónek Hexagon. Restaurace je tak jako stvořená pro pořádání společenské akce v Náchodě, jako jsou např. svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce a večírky, párty, prezentace, recepce formou rautu apod. Náš restaurant však neváhejte navštívit ani v případě, že přemýšlíte, kam na obědy a večeře. Náš jídelní lístek Vám nabídne velký výběr netradičních specialit a pokrmů moderní gastronomie !

V létě Vám můžeme ke stolování nabídnout i posezení v letní zahradní restauraci s altánkem, grilem a dětským hřištěm. Příjemné chuťové zážitky skýtá stejně tak naše Toskánská kavárna ve společných prostorách hotelu. Kromě toho můžete navštívit tzv. zimní zahradu s krbem, vodopádem a atraktivním interiérem.

Ať už Vás čeká příprava společenské či firemní akce, nebo vybíráte spolehlivé zázemí nejen pro zvláštní příležitosti, vyzkoušejte naši hotelovou restauraci v Náchodě a nebudete litovat ! Nezapomeňte si prohlédnout restauraci v naší fotogalerii !

KAPACITY HOTELOVÉ RESTAURACE NÁCHOD

  • Hotelová restaurace nabízí posezení s 80 místy u stolu, taneční parket a podium pro hudbu, zde se dají uspořádat společenské akce až pro 120 osob. Součástí je salónek Hexagon pro 12 osob.
  • Toskánská kavárna má kapacitu 45 míst, kde se pořádají akce menšího charakteru do 50 osob. Součástí je menší salonek pro 12 osob.
  • V letní sezóně je otevřeno i venkovní posezení před hotelem - Letní zahrádka s 28 místy a k dispozici je také zahradní altánek s grilem a dětské hřiště.
  • Provoz Kuchyně je od 7:00 hod. do 22:00 hod. a po celou dobu připravuje pokrmy moderní gastronomie. Jídelní a nápojové lístky jsou předkládány v české, anglické a německé verzi.
  • Dle individuálního přání je možné zajistit přípravu a pořádání nejrůznějších společenských akcí jako jsou svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce a večírky, prezentace, plesy, přednášky, výstavy, recepce formou rautu, banketu apod.