CZ | ENG | RU | POL

Tato stránka používá soubory cookies. Klikněte pro více informací.

Hotel Bonato

FACEBOOK:

NOVINKY A AKCE

18. Října 2022
Svatomartinské hody

Svatý Martin se blíží a s ním přilétá i naše, již tradiční, husa na pekáči. Svatomartinské hodování v Bonato restauraci bude probíhat od 11.11. do 13.11.2022.

3. Února 2022
Když panada tančí

Nové LiStOVáNí s Lukášem Hejlíkem a Pavlem Oubramem (Když panda tančí) proběhne dne 3.2.2022 od 16:30 v Bonato hotel.

30. Ledna 2022
Kurzy vaření

Připravujeme kurz vaření v neděli dne 30.1.2022 od 13 hodin na téma Italská pasta s našim šéfkuchařem Janem Vlčkem.

PROBĚHLÉ AKCE V BONÁTU:

Zdeněk Pohlreich v Bonatu
Riccardo Lucque v Bonatu
Jean Paul Manzac v Bonatu

KURZY VAŘENÍ V BONÁTU:

           Kurzy vaření v Bonatu

RESTAURACE BONATO NÁCHOD

Představujeme Vám stylovou restauraci v Náchodě, která je součástí hotelu Bonato Náchod. Naše restaurace nabízí posezení v pěkném a útulném prostředí, taneční parket, pódium pro hudbu a jako součást je k dispozici salónek Hexagon. Restaurace je tak jako stvořená pro pořádání společenské akce v Náchodě, jako jsou např. svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce a večírky, párty, prezentace, recepce formou rautu apod. Náš restaurant však neváhejte navštívit ani v případě, že přemýšlíte, kam na obědy a večeře. Náš jídelní lístek Vám nabídne velký výběr netradičních specialit a pokrmů moderní gastronomie.

V létě Vám můžeme ke stolování nabídnout i posezení v letní zahradní restauraci s altánkem a grilem. Příjemné chuťové zážitky skýtá stejně tak naše Toskánská kavárna ve společných prostorách hotelu. Kromě toho můžete navštívit tzv. zimní zahradu s krbem a atraktivním interiérem.

Ať už Vás čeká příprava společenské či firemní akce, nebo vybíráte spolehlivé zázemí nejen pro zvláštní příležitosti, vyzkoušejte naši hotelovou restauraci v Náchodě a nebudete litovat ! Nezapomeňte si prohlédnout restauraci v naší fotogalerii.

KAPACITY HOTELOVÉ RESTAURACE NÁCHOD

  • Hotelová restaurace nabízí posezení s 80 místy u stolu, taneční parket a podium pro hudbu, zde se dají uspořádat společenské akce až pro 120 osob. Součástí je salónek Hexagon pro 12 osob.
  • Toskánská kavárna má kapacitu 45 míst, kde se pořádají akce menšího charakteru do 50 osob. Součástí je menší salonek pro 12 osob.
  • V letní sezóně je otevřeno i venkovní posezení před hotelem - Letní zahrádka s 28 místy a k dispozici je také zahradní altánek s grilem.
  • Dle individuálního přání je možné zajistit přípravu a pořádání nejrůznějších společenských akcí jako jsou svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce a večírky, prezentace, plesy, přednášky, výstavy, recepce formou rautu, banketu apod.