CZ | ENG | RU | POL

Tato stránka používá soubory cookies. Klikněte pro více informací.

Hotel Bonato

FACEBOOK:

NOVINKY A AKCE

18. Října 2022
Svatomartinské hody

Svatý Martin se blíží a s ním přilétá i naše, již tradiční, husa na pekáči. Svatomartinské hodování v Bonato restauraci bude probíhat od 11.11. do 13.11.2022.

3. Února 2022
Když panada tančí

Nové LiStOVáNí s Lukášem Hejlíkem a Pavlem Oubramem (Když panda tančí) proběhne dne 3.2.2022 od 16:30 v Bonato hotel.

30. Ledna 2022
Kurzy vaření

Připravujeme kurz vaření v neděli dne 30.1.2022 od 13 hodin na téma Italská pasta s našim šéfkuchařem Janem Vlčkem.

PROBĚHLÉ AKCE V BONÁTU:

Zdeněk Pohlreich v Bonatu
Riccardo Lucque v Bonatu
Jean Paul Manzac v Bonatu

KURZY VAŘENÍ V BONÁTU:

           Kurzy vaření v Bonatu

TOSKÁNSKÁ KAVÁRNA

TOSKÁNSKÁ KAVÁRNA Stylová Toskánská kavárna nabízí kapacitu 45 míst, pořádají se zde akce menšího charakteru do 50 osob. Součástí kavárny je menší salonek pro 12 osob.

Nový "toskánský kabát" vznikl ve spolupráci s absolventem UMPRUM Václavem Hlobilem, který už několik let do Bonata pravidelně jezdí a nemůže si vynachválit zdejší prostředí a hlavně kuchyni.

Na svém kontě má mimo jiné výzdobu interiérů několika historických budov na Starém Městě v Praze, interiéry pražského hotelu Král Karel, který dostal ocenění od Nezáviské Americké komise Třetí nejromantičtější hotel na světě... Jednoho dne ( jak jinak než u vína ) slovo dalo slovo a ze stěn náchodské restaurace začala vystupovat středomořská romantická pohoda. A nám nezbývá než vám popřát skvělý estetický i gurmánský zážitek.

Dle individuálního přání je možné zajistit přípravu a pořádání nejrůznějších společenských akcí jako jsou svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce a večírky, prezentace, plesy, přednášky, výstavy, recepce formou rautu, banketu apod.