CZ | ENG | RU | POL

Tato stránka používá soubory cookies. Klikněte pro více informací.

Hotel Bonato
Wi-fi

NOVINKY A AKCE

14. Února 2020
Valentýnský večer

Oslavte svátek zamilovaných na hotelu Bonato v Náchodě. Valentýnský večer u romantické večeře se speciálním menu od šéfkuchaře Jana Vlčka.

14. Února 2019
Valentýnský večer

Přijeďte prožít svátek všech zamilovaných do hotelu Bonato v Náchodě.Šéfkuchař Honza Vlček a jeho tým pro vás připravil na 14. února speciální menu.

11. Listopadu 2018
Svatomartinské hody

Srdečně vás zveme a přijímáme objednávky na Svatomartinskou husu, kterou budeme podávat v restauraci Bonato od pátka do neděle 09.-12. 11. 2018.

PROBĚHLÉ AKCE V BONÁTU:

Zdeněk Pohlreich v Bonatu
Riccardo Lucque v Bonatu
Jean Paul Manzac v Bonatu

KURZY VAŘENÍ V BONÁTU:

           Kurzy vaření v Bonatu

UBYTOVÁNÍ - BONATO HOTEL NÁCHOD

Prostory Bonato Hotelu Náchod nabízejí pěkné a klidné ubytování na okraji Náchoda v typově různorodých pokojích od jednolůžkových až po rodinná apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem ( jeden s vanou ), TV se sat. programy, telefonem, přípojkou na internet. K některým pokojům patří vlastní balkony s výhledem na náchodský zámek.

Nabízíme ubytování pro Náchod a jeho okolí, které je vhodným řešením jak pro firmy, tak pro jednotlivce a rodiny. Pokud se tedy chystáte navštívit východní Čechy a hledáte komfortní ubytování, vyberte si některou z variant níže, jenž Vám vyhovuje nejlépe.

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK

Balíček prodloužený víkend je pro dvě osoby 3x noci (od čtvrtka do neděle nebo pátek do pondělí). V ceně balíčku je zahrnuto 1x tříchodové menu a 1x noc ZDARMA.

Pokud se Vás Balíček zaujal, kontaktujte nás, máte-li dotazy, a pokud jste se již rozhodli, využijte možnosti online rezervace ubytování!

UBYTOVÁNÍ V NÁCHODĚ - HOTELOVÉ POKOJE

Vyberte si podle Vašich přání a potřeb typ pokoje, který Vám nejlépe vyhovuje. Ubytování nabízíme v jednolůžkových, běžných dvoulůžkových pokojích, či ve větších dvoulůžkových hotelových pokojích. Ubytování není možné s domácím mazlíčkem. Děkujeme za pochopení.

Jednolůžkový pokoj

UBYTOVÁNÍJednolůžkový pokoj hotelu - ubytování v menším pokoji s jedním lůžkem bez možnosti přistýlky.

Standardní dvoulůžkový pokoj

UBYTOVÁNÍStandardní dvoulůžkový pokoj hotelu - ubytování ve větším prostoru, dvě lůžka většinou s možností přistýlky.

Větší dvoulůžkový pokoj

UBYTOVÁNÍVětší dvoulůžkový pokoj hotelu - nadstandardní ubytování, ložnice v patře po interiérovém schodišti, obývací pokoj, s možností přistýlky. U některých pokojů vlastní balkón.

UBYTOVÁNÍ V NÁCHODĚ - APARTMÁN HOTELU

Pokud potřebujete větší prostor, či přijíždíte s rodinnou, připravíme pro Vás ubytování v rodinném apartmánu!

Rodinné apartmá

UBYTOVÁNÍUbytování v apartmánu hotelu tvoří větší dvoulůžkový pokoj, dvě samostatně oddělené ložnice v patře po interiérovém schodišti, obývací pokoj. Standardně 2 + 2 osoby s možností přistýlky v každé ložnici.

Řešení přízemní hotelu nabízí i bezbariérové ubytování pro imobilní návštěvníky.
Váš pobyt si můžete zpříjemnit v naší hotelové restauraci, v kavárně a baru, příjemné prostory nabízí rovněž přilehlé salónky či zimní zahrada. V letních měsících oceníte také pohodlné posezení na letní zahrádce či v zahradním altánku s možností grilování.

Pokud se Vám naše ubytování v Náchodě líbí, neváhejte a přijeďte ho vyzkoušet na vlastní kůži! Podívejte se na ceník ubytování, kontaktujte nás, máte-li dotazy, a pokud jste se již rozhodli, využijte možnosti online rezervace ubytování! Samozřejmě nás můžete požádat o rezervaci osobně, telefonem, faxem či emailem.

Děkujeme Vám a těšíme se na Vás v Náchodě!