CZ | ENG | RU | POL

Tato stránka používá soubory cookies. Klikněte pro více informací.

Hotel Bonato
Wi-fi

NOVINKY A AKCE

14. Února 2020
Valentýnský večer

Oslavte svátek zamilovaných na hotelu Bonato v Náchodě. Valentýnský večer u romantické večeře se speciálním menu od šéfkuchaře Jana Vlčka.

14. Února 2019
Valentýnský večer

Přijeďte prožít svátek všech zamilovaných do hotelu Bonato v Náchodě.Šéfkuchař Honza Vlček a jeho tým pro vás připravil na 14. února speciální menu.

11. Listopadu 2018
Svatomartinské hody

Srdečně vás zveme a přijímáme objednávky na Svatomartinskou husu, kterou budeme podávat v restauraci Bonato od pátka do neděle 09.-12. 11. 2018.

PROBĚHLÉ AKCE V BONÁTU:

Zdeněk Pohlreich v Bonatu
Riccardo Lucque v Bonatu
Jean Paul Manzac v Bonatu

KURZY VAŘENÍ V BONÁTU:

           Kurzy vaření v Bonatu

TOSKÁNSKÁ KAVÁRNA

TOSKÁNSKÁ KAVÁRNA Stylová Toskánská kavárna nabízí kapacitu 45 míst, pořádají se zde akce menšího charakteru do 50 osob. Součástí kavárny je menší salonek pro 12 osob.

Nový "toskánský kabát" vznikl ve spolupráci s absolventem UMPRUM Václavem Hlobilem, který už několik let do Bonata pravidelně jezdí a nemůže si vynachválit zdejší prostředí a hlavně kuchyni.

Na svém kontě má mimo jiné výzdobu interiérů několika historických budov na Starém Městě v Praze, interiéry pražského hotelu Král Karel, který dostal ocenění od Nezáviské Americké komise Třetí nejromantičtější hotel na světě... Jednoho dne ( jak jinak než u vína ) slovo dalo slovo a ze stěn náchodské restaurace začala vystupovat středomořská romantická pohoda. A nám nezbývá než vám popřát skvělý estetický i gurmánský zážitek.

Dle individuálního přání je možné zajistit přípravu a pořádání nejrůznějších společenských akcí jako jsou svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce a večírky, prezentace, plesy, přednášky, výstavy, recepce formou rautu, banketu apod.